11cKancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kowalik stanowi odpowiedź dla tych z Państwa którzy poszukują pomocy prawnej stanowiącej nie tylko zbiór przepisów, prawniczych niuansów, ale również odznaczającej się rzetelnością, profesjonalizmem, jakością w kształtowaniu Państwa sytuacji prawnej. Kompleksowa pomoc prawna, którą Państwu oferujemy źródło swe posiada w Boni mores – dobrych obyczajach zaczerpniętych u korzeni zawodu prawniczego. Dla nas każdy Klient to indywidualność, szansa na poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, na poprawienie Państwa pozycji w obrocie prawnym i gospodarczym.

 

Kancelarię tworzą prawnicy z pasją, zaangażowaniem, chcący współuczestniczyć w kreowaniu Państwa relacji biznesowych i rodzinnych. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i egzekucyjnych osób fizycznych, jak i w obsłudze podmiotów gospodarczych. Zrzeszenie członków Kancelarii w samorządach zawodowych adwokatów i radców prawnych, obowiązek posiadania ubezpieczenia OC oraz przestrzegania Kodeksu Etyki Radcy Prawnego i Etyki Adwokackiej, zapewnia Państwu bezpieczeństwo świadczonych usług.

Dzisiaj przede wszystkim liczy się ciężka praca i wytrwałość w walce o interesy Klienta – Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

 Zapraszamy do współpracy.

Magdalena Kowalik
radca prawny